CZ EN Translate
Menu

Sportovní den na jihu Čech

​Ve čtvrtek 12. září se konal již devátý ročník sportovního turnaje s názvem „Sportovní den složek integrovaného záchranného systému a ostatních složek Jihočeského kraje". Pořadatelé ve špičkově vybaveném a připraveném sportovním areálu Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje v Českých Budějovicích vytvořili výborné sportovní prostředí pro všechny soutěžící. Sportovnímu klání navíc přálo i počasí, a tak hráčům týmů reprezentujících jednotlivé složky nic nebránilo v podávání výborných výkonů.

Po slavnostním zahájení odstartovaly jednotlivé turnaje. Zástupci Celního úřadu pro Jihočeský kraj se soupeři utkali ve florbalu, plážovém volejbalu a nohejbalu. Většina zápasů byla velice vyrovnaná a o konečném pořadí týmů rozhodovaly až góly vstřelené v závěrečných minutách hry či poslední získané výměny. Všichni hráči se snažili předvést maximum ze svého sportovního umění a zvítězit, ovšem dokázali ocenit i výkony soupeřů. Celníci se opět neztratili. Plážoví volejbalisté skončili celkově třetí, nohejbalisté pátí a florbalisté sedmí.

Při slavnostním vyhlášení vítězů převzali členové nejúspěšnějších týmů z rukou pořadatelů diplomy a hodnotné ceny. Během celého dne vládla na všech sportovištích velmi přátelská a fair play atmosféra. Tím se podařilo naplnit hlavní cíl této sportovní akce, kterým bylo posílit dobré vztahy mezi členy jednotlivých složek integrovaného záchranného systému a dalších spolupracujících organizací.

Velké poděkování patří všem organizátorům i zúčastněným sportovcům.


Stránka byla publikována dne: 16.09.2019

Skočit na začátek stránky