CZ EN Translate
Menu

Sportovní den složek IZS

​V úterý 13. září se konal šestý ročník sportovního turnaje s názvem „Sportovní den složek integrovaného záchranného systému a ostatních složek Jihočeského kraje".

Zástupci Celního úřadu pro Jihočeský kraj se soupeři utkali v malé kopané, florbalu, volejbalu a nohejbalu.  Většina zápasů byla velice vyrovnaná a o konečném pořadí často rozhodovaly závěrečné minuty nebo poslední míče. Ve výborné konkurenci se naši sportovci rozhodně neztratili. Velkým úspěchem bylo celkové třetí místo nohejbalistů, kterým k postupu do finále chyběl jediný vyhraný míč. Výborně si vedli i fotbalisté, kteří souboj o bronz prohráli nejtěsnějším možným rozdílem. Volejbalisté po výborných výkonech a vyrovnaných zápasech vybojovali také čtvrté místo. O tři místa si oproti loňskému ročníku polepšili i florbalisté, kteří skončili celkově pátí.

Během celého dne vládla na všech sportovištích velmi přátelská a fair play atmosféra. Tím se podařilo naplnit hlavní cíl této sportovní akce – posílit dobré vztahy mezi členy jednotlivých složek integrovaného záchranného systému a dalších spolupracujících organizací.


Stránka byla publikována dne: 16.09.2016

Skočit na začátek stránky