CZ EN Translate
Menu

INFORMACE PRO VEŘEJNOST

S odkazem na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým byl na území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (SARS-CoV-2) na území České republiky vyhlášen nouzový stav, a usnesení vlády č. 217 ze dne 15. března 2020, o přijetí krizového opatření, zavádí Celní úřad pro Karlovarský kraj s účinností ode dne 16. 03. 2020 po dobu nezbytně nutnou až do odvolání následující speciální režim:

 

Celní úřad pro Karlovarský kraj, Karlovy Vary, Dubová 8:
• úřední hodiny pro veřejnost:
             pondělí 8 - 11 hod., středa 8 - 11 hod.
• omezení provozu pokladního místa
- případné peněžní transakce (platby, výběry) lze realizovat bezhotovostně poštovní poukázkou nebo bankovním převodem, nebo v hotovosti či platební kartou na pokladně CÚ pro Karlovarský kraj, Karlovy Vary v úředních hodinách:
            pondělí 8 - 11 hod., středa  8 - 11 hod.
• veškerá podání je nutno činit prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb, nebo elektronickou poštou se zaručeným elektronickým podpisem (e-mail) či prostřednictvím datové schránky (dpvnz2s), anebo přes elektronickou podatelnu (podatelna540000@cs.mfcr.cz), případně na podatelně CÚ pro Karlovarský kraj, Karlovy Vary v úředních hodinách:
           pondělí 8 - 11 hod., středa 8 - 11 hod.

 

Celní úřad pro Karlovarský kraj, územní pracoviště Cheb, Májová 27
• úřední hodiny pro veřejnost: pro územní pracoviště Cheb zrušeny
 zrušení provozu pokladního místa


S ohledem na vážnost mimořádné situace apeluje Celní úřad pro Karlovarský kraj na dotčené subjekty, aby ve vztahu k celnímu úřadu upřednostnily bezhotovostní platební styk, elektronické podání a dálkovou formu komunikace.
Další informace a podrobnosti k provozu celního úřadu viz   www.celnisprava.cz 

plk. Mgr. Taťana Minárechová
ředitelka
Celní úřad pro Karlovarský kraj


Stránka byla publikována dne: 17.03.2020

Skočit na začátek stránky