CZ EN Translate
Menu

Celníci se představí veřejnosti při příležitosti oslav 90. výročí založení Celního úřadu v Hradci Králové

V úterý 6. června se od 13:00 hodin uskuteční na Pivovarském náměstí v Hradci Králové pod záštitou generálního ředitele Generálního ředitelství cel brig. gen. Milana Poulíčka a hejtmana Krajského úřadu Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána oslava 90. výročí založení Celního úřadu v Hradci Králové.

Ředitel Celního úřadu pro Královéhradecký kraj plk. Leoš Bouda zde předá významným hostům pamětní medaile a vyjádří jim poděkování za dosavadní cennou spolupráci.

Pro veřejnost připravujeme statickou ukázku vozidel, které využívají celníci ke své každodenní činnosti. Budete se moci posadit do interiéru automobilu určeného pro kontrolu zpoplatněných komunikací, představíme Vám práci hlídek mobilního dohledu. V expozičním stanu Vám přiblížíme význam celní správy v oblasti obecné bezpečnosti výrobků, v oblasti ochrany práv duševního vlastnictví, ukážeme zajištěné exponáty vyrobené ze zvířat a planě rostoucích rostlin podléhajících Úmluvě CITES. Chybět nebude ani ukázka výcviku a dovedností služebních psů zaměřených na vyhledávání omamných a psychotropních látek.  V neposlední řadě se dozvíte informace o historii hradecké celnice.

 

Přijďte mezi nás, zhlédněte slavnostní chvíle a seznamte se s vybranými činnostmi Celní správy České republiky!

 

Předpokládaný konec v 16:00 hodin.

 obálka.jpg

por. Ing. Jitka Fajstavrová
Celní úřad pro Královéhradecký kraj


Stránka byla publikována dne: 24.05.2017

Skočit na začátek stránky