CZ EN Translate
Menu

Zrušení Územního pracoviště v Mostě

     Dne 01. 08. 2020 vstoupila v účinnost Vyhláška č. 328/2020 Sb., o územních pracovištích celních úřadů, která se nenacházejí v jejich sídlech. Na jejím základě bylo zrušeno celkem deset územních pracovišť celních úřadů včetně Územního pracoviště v Mostě.

 

     Svými změnami uvedená vyhláška reflektuje skutečnost, že při výkonu své působnosti zavádí Celní správa České republiky technologie, které umožňují veřejnosti provádět převážnou část úkonů elektronicky. Jejich podíl se postupně zvyšuje a klesá tak potřeba veřejnosti navštěvovat osobně pracoviště celních úřadů.

 

     Agendu celního a daňového řízení v rámci Ústeckého kraje, stejně jako příjem plateb v hotovosti a služby podacího místa, bude i nadále zajišťovat Celní úřad pro Ústecký kraj v rámci svého detašovaného pracoviště v Ústí nad Labem na adrese Přístavní 8 a prostřednictvím svého územního pracoviště v Chomutově na adrese Na Moráni 4878. Všech služeb podacího místa je rovněž možné využít prostřednictvím podatelny v sídle Celního úřadu pro Ústecký kraj, na adrese Hoření 3540/7A, 400 11 Ústí nad Labem.

 

     Daňové povinnosti, poplatky, odvody nebo pokuty lze rovněž plnit bezhotovostní platbou převodem na účet nebo složenkou na poště.


Stránka byla publikována dne: 03.08.2020

Skočit na začátek stránky