CZ EN Translate
Menu

Úspěšné prezentační akce

​V posledním květnovém týdnu zorganizovali pracovníci Celního úřadu pro Jihočeský kraj dvě akce zaměřené na pozitivní prezentaci celní správy. V pátek 26. května tak měla více než stovka žáků ze ZŠ Dukelská v Českých Budějovicích možnost seznámit se základními informacemi o práci celníků, vidět jejich výstroj, výzbroj i speciální techniku. Zcela zaslouženě se největšího ohlasu dětí dočkala ukázka práce psovoda a jeho dvou čtyřnohých pomocníků. Nefalšované nadšení účastníků bylo odměnou všem, kdo se podíleli na zajištění akce.

Hned následující den měli jihočeští celníci opět možnost veřejnosti ukázat něco ze svého technického vybavení a poskytnout informace o činnosti celní správy, a to v rámci akce „Den otevřených dveří" Dopravního podniku města České Budějovice. Zájem řady z více než dvou tisíc návštěvníků o prezentaci celní správy byl velký. Ukázky činností spojených s využitím mobilní váhy či speciálně upravených vozidel zaujaly řadu návštěvníků. Drobné propagační předměty pak potěšily zejména dětské návštěvníky. Všichni přihlížející spontánním potleskem odměnili skvělou ukázku práce psovoda se služebními psy. Řada návštěvníků se také zajímalo o to, za jakých podmínek se mohou stát celníky, co celní správa může nabídnout, jak probíhá přijímací řízení.

Obě akce proběhly za krásného počasí a v příjemné atmosféře. Upřímné díky organizátorů a spokojenost účastníků jsou důkazem, že dobře připravené a zajištěné prezentační akce přispívají k vytváření pozitivního pohledu veřejnosti na činnost celní správy.


Stránka byla publikována dne: 20.06.2017

Skočit na začátek stránky