CZ EN Translate
Menu
  • Úvod
    • Celní úřad pro Liberecký kraj

Celní úřad pro Liberecký kraj

Základní údaje o úřadu

Adresa: České mládeže 1122, Liberec 6, 46003
Telefon: +420 485 218 203
Fax: +420 485 218 200
El.podatelna: podatelna560000@cs.mfcr.cz
Kód datové schránky: vznny3t

Vedení:

plk. Mgr. Jaroslav Janů - ředitel CÚ

-

Další informace o úřadu naleznete zde

Úřední hodiny:

Po, St   8:00 - 17:00

Pracovní doba:

Po, St 08:00 - 17:00
Út, Čt 08:00 - 15:00
08:00 - 14:00

Podatelna:

otevřena denně v úředních hodinách a v pracovní dobu

Mimořádné opatření KORONAVIR

      UPOZORNĚNÍ PRO VEŘEJNOST - ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ K ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ COVID-19, platná do odvolání.

Do míst celního úřadu určených pro styk s veřejností se vstupuje pouze jednotlivě, se zakrytými dýchacími cestami (ústa, nos) ochrannými prostředky, kterými jsou respirátor bez výdechového ventilu naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky pro výrobek, včetně filtrační účinnosti alespoň 95 %, dle příslušných norem (respirátory FFP2/KN 95). Při čekání se dodržuje odstup mezi osobami minimálně 2 metry. Osobám s příznaky respiračního onemocnění nebo s tělesnou teplotou > 37,2 °C je vstup do míst celního úřadu určených pro styk s veřejností zakázán. Všechny osoby jsou povinny si provést dezinfekci rukou.

Žádáme, aby byl v maximální možné míře využíván bezhotovostní platební styk a elektronická forma komunikace (preferovaná je komunikace prostřednictvím datové schránky) a současně vyzýváme veřejnost, aby nadále upřednostňovala elektronický, písemný či telefonický kontakt před osobním kontaktem.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně podání je možné kontaktovat podatelnu celního úřadu na telefonním čísle 485 218 203.

 

Pokladna je umístěna v sídle Celního úřadu pro Liberecký kraj na adrese: České mládeže 1122, 460 03 Liberec 6.

Pokladna je otevřena denně v úředních hodinách a v pracovní době.

Pokladna přijímá platby v hotovosti i platby prostřednictvím platebního terminálu. Při platbách platebními terminály jsou akceptovány všechny typy platebních karet:

  • bezkontaktní karta – tento typ karty obsahuje magnetický proužek s identifikátory, čip a znak upozorňující na možnost platit bezkontaktně,
  • čipová karta – obsahuje magnetický proužek s identifikátory, čip, ale není zde možnost platit bezkontaktně,
  • magnetická karta – obsahuje pouze magnetický proužek s identifikátory.​

Tiskové zprávy

přepravované maso ve vozidle
Kontrola přepravy veterinárních produktů na Liberecku
Celníci při kontrolní akci VESUV odhalili na Liberecku v jednom případě přepravu 3 tun zmrazeného masa v nevyhovující teplotě.
Taška plná tablet léku Cirrus
Celníci na Liberecku překazili nelegální přepravu léků s pseudoefedrinem
Velké množství medikamentů zneužívaných pro výrobu drog našli liberečtí celníci při kontrole osobního auta. V jejich rukou skončilo 10 kilogramů tablet léku CIRRUS.

Aktuality

Změna výkladu při posuzování lhůty pro uplatnění nároku na vrácení spotřební daně v návaznosti na rozsudek Nejvyššího správního soudu
Změna výkladu při posuzování lhůty pro uplatnění nároku na vrácení daně v návaznosti na rozsudek Nejvyššího správního soudu Ke znění zákona platnému ke dni: 1. 6. 2021 ...
Informace o prominutí správních poplatků II
Celní úřad pro Liberecký kraj tímto informuje o rozhodnutí ministryně financí, vydané v souladu s ustanovením § 260 odst. 1 písm. b) zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění po...

 Aktuality

Skočit na začátek stránky