CZ EN Translate
Menu

Informace o časopisu Celní správy - Clo Douane

​Vydaná čísla (elektronicky)

Rok 2024

Rok 2023

​Rok 2022

Z historie

První číslo služebního časopisu Clo – Douane bylo vydáno již v r. 1967.  Střídala se období, kdy časopis vycházel jako čtrnáctideník nebo měsíčník. Poslední roky vychází pouze v měsíčních intervalech. Zaměření časopisu je odborné. 

S novým rokem rozšiřujeme publikování časopisu o digitální verzi. Clo-Douane bude dostupné jak v tištěné podobě, tak si jej budete moct prolistovat na monitorech počítačů i displejích mobilu a tabletů. Stane se tak dostupným široké veřejnosti kdekoliv na této planetě, a proto v něm v podstatě interní rubrika ztrácí smysl, a to i s ohledem na ochranu osobních údajů. S rozšířením o digitální verzi se nejen rozšíří okruh potenciálních čtenářů, ale ti jistě uvitají také možnost prohlížet si starší vydání, případně v nich snadněji vyhledávat. To ocení zejména badatelé a studenti, kteří náš časopis využívají jako zdroj informací pro své práce. Věříme​​, že dále zachováte přízeň magazínu, který pro vás každý měsíc s plným nasazením připravujeme.

​Redakci vede šéfredaktor Mgr. Jan Prokeš​

Stálí spolupracovníci redakce:​​​​​

Ing. Jitka Fajstavrová, Lenka Havelková, Mgr. Dušan Janiš, Ing. Martina Kaňková, Bc. Amálie Kolářová, Bc. Radek Kréda, Bc. Igor Lenský, Yvona Matějková, Jiří Nejedlý, DiS., Bc. Zuzana Němcová, Mgr. Petr Pour, Ing. Hana Prudičová, Ing. Nikola Soukalová, Mgr. Martina Strnadová, Mgr. Lada Temňáková, Bc. Richard Zeman, Mgr. Ludmila Zezulová Říhová

​Kontakty:

Mgr. Jan Prokeš
tel.: 703 855 039, pevná linka na konci 2933
email prokes@cs.mfcr.cz

Reda​​kce:

Budějovická 7
140 96 Praha 4

MK ČR E 5013

ISSN 0323-0023

​Předplatné:

Bc.Nina Psotová, e-mail psotova@cs.mfcr.cz, tel. 261 332 931

Předplatné pro firmy: 600,- Kč/ročně

Stránka byla publikována dne: 30.01.2024 6:20
Skočit na začátek stránky